Hakkımda


1992 yılında Sakarya'da doğdum. 2010 yılında başladığım Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümündeki lisans sürecimi 2014 Haziranında mezun olarak tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji bölümünde eğitimime devam etmekteyim.

"İnsan odaklı iş" yapmayı lise yıllarımda hedefledim ve bu hedef doğrultusunda girdiğim Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde aradığımı belli bir oranda buldum. İnsan Kaynakları alanına gönül verdiğim dönemlerde Sosyal Politika alanı da ruhumu doyuran bir kaynak oldu ve sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım. 


ÖNCE İNSAN vizyonuyla yoluma devam ediyorum. İş hayatına erken yaşta başladığımda 14 yaşındaydım. Aileme ait işletmede esnaflığı öğrendim,insan ilişkilerini geliştirdim ve bugüne kadar çalıştığım zamanların tüm sorumluluğunu sapmalara mahal vermeden devam ettirdim ve ettirmekteyim. 


 Üniversite hayatımın başında oluşturduğum kariyer planlaması doğrultusunda devam ettiğim hayatımda,insan kaynakları alanında ilk deneyimini 2012 yazında Unilever-Gebze fabrikası İnsan Kaynakları departmanında gönüllü stajyer olarak yaşadım ve doğru yolda olduğumun garantisini kendime verdim. 2014 yılı başlangıcında lisans eğitimimin müfredatında bulunan 3 aylık staj sürecimi RC Mühendislik firmasında tamamlayarak kariyer yolumda deneyim kazandım. 2015 yılı başından beri Kocaeli'nde faaliyet gösteren bir üretim firmasında insan kaynakları ve işe alım uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. 


 "Yazmak" benim hayatımda her zaman oldu. İlkokul öğretmenimin 2.sınıfta "sen yazar olacaksın." demesi hala kulağımda, bugün halen kalemimin değdiği her alanda yazmaya devam ediyorum. 


 Hayalim;kendimi gelecekte amatör duygulara sahip bir profesyonel olarak görmektir. Yazma ve insan kaynakları sevdamı duhangevren.blogspot.com adresinde birleştirmekteyim.


Kendimi İK Yolcusu olarak tanıtmamın nedeni; hayatı bir yol olarak görmemden dolayıdır. İlerliyoruz, duruyoruz... Kimi duraklarımız aktarma niyetine, kimisi uzun soluklu. Tökezliyoruz, düşüyoruz, kalkıyoruz... 


Yolculuk güzel...


Hepimize iyi yolculuklar,


Sevgilerimle.


 

1 yorum: